آخرین بروزرسانی: 12 آبان ۱۳۹۹

سلام! خوبی! از این ورا؟…

اینجا می‌خوام درباره روش‌ها و زمان ارسال دکترآباد برات بگم…
کالاهای مجازی که هیچی! اصلا ارسال ندارن! به صورت آنلاین یا آفلاین در اختیارت قرار می‌گیرن و ازشون استفاده می‌کنی!

اما برای کالاهای حقیقی که توسط فروشنده‌های دکترآباد به آدرست ارسال میشن، چندین و چند راه وجود داره! و خودت تو مرحله پرداخت می‌تونی به دلخواه تعیین کنی که کالا با چه روشی به دستت برسه:

۱- ارسال رایگان
این روش ارسال برای سفارش‌های بالای 600 هزارتومن کار می‌کنه و ارسال توسط پست معمولی ( که پایین‌تر توضیح دادم!) انجام میشه!

۲- ارسال با پست معمولی (سفارشی)
این روش ارسال در کل ایران کار می‌کنه هر جا که هستی!
هزینه این روش ارسال در حال حاضر 12000 تومنه! این هزینه، متوسط هزینه‌ی ارسال به نزدیک ترین و دورترین جای ایران با پست معمولیه!
توی این روش محصول حداکثر  ۱۰ روز کاری بعد از لحظه سفارش (پنج‌شنبه و جمعه حساب نیستا! چون پست تعطیله!!!) به دستت می‌رسه! ولی واقعا انقدرها هم طول نمیکشه اغلب ۴ یا ۵ روز بعد کالا میرسه دستت!
این روش توسط شرکت پست انجام میشه و اگه یه بار مامور پست بیاد و نباشی یکی دو روز بعد دوباره میاد! و اگه بازم نباشی میره تو انبار پست دپو میشه! واون وقت باید پاشی بری اداره پست نزدیک مقصد و با دادن کد رهگیری کالا رو تحویل بگیری!
راستی لحظه به لحظه می‌شه پیگیری کرد که مرسوله در چه مرحله‌ایه:

پست سفارشی دکترآباد

3- ارسال با پست پیشتاز
این روش عینا مثل ارسال با پست سفارشی میمونه! فقط اینکه سریعتر میرسه یعنی حداکثر ۵ روز کاری طول می‌کشه و هزینه اش هم 17000 تومنه!

پست پیشتاز دکترآباد

4- ارسال با پیک موتوری
این روش ارسال فقط در پایتخت (شهر تهران) کار می‌کنه یعنی اگه استان و شهر رو تهران انتخاب کنی بهت نشون داده میشه!
هزینه این روش ارسال در حال حاضر معادل هزینه پیک موتوری‌های اینترنتی (از مبدا میدان انقلاب اسلامی تهران) محاسبه میشه! و حدودا بین ۱۰ تا ۴۰ هزار تومن آب میخوره!
توی این روش محصول حداکثر بعد از ۷۲ ساعت از زمان سفارش به دستم می‌رسه!

هزینه ارسال در تهران دکترآباد

5- ارسال با تیپاکس
چون زمان مخصوصا برای جامعه علوم پزشکی ارزش زیادی داره دکترآباد برای ارسال های برق‌آسا از یه شرکت خصوصی به اسم تیپاکس استفاده میکنه! یعنی مثلا من پس فردا امتحان دارم و دارم توی سیستان و بلوچستان یا مثلا ارومیه یا … درس می‌خونم و میخوام فردا کتاب یا هر محصولی تو دستم باشه!
تیپاکس حداکثر ۴۸ ساعته محصول رو میرسونه
قیمت این روش بین ۱۸۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ تومنه! (وابسته به فاصله از تهران) و توسط مامور شرکت تیپاکس در مقصد تقدیمت میشه! اگه خواستی از این روش سفارش بدی به پشتیبانی بگو!

تیپاکس دکترآباد

6- ارسال با باربری
برای خریدهای گروهی و سفارش‌هایی که تعدادشون از حدود ۱۰ کیلوگرم بیشتر باشه به صورت اتوماتیک این نوع ارسال انجام میشه! چون پست این نوع سفارش‌ها رو حدود ۱۰ روز نگه میداره توی انبارهاش تا با هواپیمایی چیزی بفرسته و بعلاوه هزینه‌های پستی‌اش سرسام‌آور میشه! برای همین تو دکترآباد خودمون این سفارش‌ها رو با شرکت‌های خصوصی باربری که تو هر نقطه کشور شعبه دارن انجام میدیم! خلاصه نگران ارسال نباش! به خرید برس ❤

سلام خدمت همه دوستان دکترآبادی
به دلیل انبارگردانی فروشگاه دکترآباد، سفارشاتی که از روز دوشنبه 7 آذر به بعد ثبت میشوند در تاریخ 13 آذر با توجه به اولویت و موجودی انبار ارسال میگردد.
ممنون که صبوری میکنید